Mažeikių Kalnėnų progimnazija

2026 8 gegužės
Veiklos

Gegužės 7 dieną Mažeikių Kalnėnų progimnazija iškilmingai paminėjo garbingą 30-ies metų jubiliejų. Šventinė diena prasidėjo jau ankstyvą rytą – mokyklos kiemą sudrebino griausmingas baikerių variklių garsas, o kartu su jais į mokyklą atvyko šauliai, sveikinę visą bendruomenę ypatingos sukakties proga.

Jubiliejinė šventė „Po paukštės sparnais – 30 metų augimo, draugystės ir svajonių“ subūrė mokinius, mokytojus, alumnus, tėvus ir garbius svečius. Šventės dalyvius sveikino progimnazijos direktorė Regina Arbatauskienė. Prisiminimais apie mokyklos kelią dalijosi buvusios direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jovyta Poškuvienė ir Rima Daugnorienė, ilgametė mokytoja Jūratė Fridrikienė, alumnė Eglė Noreikienė, Tėvų tarybos pirmininkė Daiva Vitkauskienė ir Mokinių prezidentė Atėnė Pogojutė.

Šventėje skambėjo dainos, buvo rodomi vaizdo prisiminimai, pagerbti mokyklos darbuotojai, išėję Amžinybėn. Renginį vainikavo bendras mokinių ir mokytojų choro pasirodymas bei šaulių įneštas 30-mečio tortas.

30-metis tapo gražiu priminimu, kad mokykla – tai ne tik pamokos ir žinios, bet ir žmonės, bendrystė, augimas bei svajonės, kurios po Kalnėnų progimnazijos sparnais gyvuoja jau tris dešimtmečius.

107 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien