2019 10 spalio

Šių metų spalio 10d. Kalnėnų progimnazijoje vyko renginys ,,Mano augintinis – mano draugas“, skirtas gyvūnų globos dienai.  Šiemet daugiau dėmesio sulaukė žuvys, ropliai, paukščiai, graužikai ir nariuotakojai. Mokiniai pristatė šešias gyvūnų rūšis: vietnaminę gyvalazdę, eukaliptinę gyvalazdę, vikriąsias gyvalazdes, jūros kiaulytę, triušį ir žuvytę.

Rugilė Žurauskaitė ir Brigita Jagminaitė ( 8c  kl. )  atliko mokinių apklausą. Paaiškėjo, jog mūsų mokyklos mokiniai augina iš viso 11 roplių.Tarp roplių buvo net 2 gyvatės! Taip pat net 40 mūsų mokinių augina graužikus, populiariausi iš jų –  žiurkėnai. Suskaičiavome, jog iš viso net 27 mokiniai augina vabzdžius. Vienos  populiariausių iš jų buvo vietnaminės gyvalazdės. Apklausus  mokinius, buvo  suskaičiuota , jog iš viso net 18 mokinių augina paukščius.Tarp paukščių buvo  7 papūgos! Daugiausia – net 64 mokiniai augina žuvytes.

Dėkojame vaikams , kurie ryžosi pristatyti savo augintinius mokykloje.