2022 21 kovo
2022 m. kovo pradžioje Kalnėnų progimnazijoje vyko Lietuvos 5–8 kl. mokinių STEAM (gamtos mokslų – biologijos) olimpiados II (rajono) etapas. Jame iš viso dalyvavo 18 mokinių (mokytojos Snieguolė Vitkevičienė ir Jūratė Fridrikienė). Progimnazistams šis etapas buvo itin sėkmingas, net dešimt Kalnėnų progimnazijos mokinių užėmė prizines vietas. Sveikiname ir džiaugiamės laimėtojų bei biologijos mokytojos Jūratės Fridrikienės pasiekimais!
Lietuvos 5–8 kl. mokinių STEAM (gamtos mokslų – biologijos) olimpiados II (rajono) etapo prizininkai:
5-tų klasių grupėje: I vieta – Ugnė Katarskytė (5b kl), Modestas Skirzgilas (5b kl.);
6-tų klasių grupėje: II vieta – Rytis Paulauskas (6b kl.);
7-tų klasių grupėje: I vieta – Danielius Švažas (7b kl.), II vieta – Goda Mockutė (7a kl.), Goda Grikšaitė (7d kl.), III vieta – Ignas Jagminas (7a kl.);
8-tų klasių grupėje: I vieta – Haroldas Pogojus (8a kl.), II vieta – Liucija Niciūtė (8a kl.), III vieta – Paula Saloum (8c kl.).
Į III (respublikinį) olimpiados etapą Klaipėdoje pateko ir Kalnėnų progimnazijai bei visai Mažeikių rajono savivaldybei atstovaus Ugnė Katarskytė (5b kl), Danielius Švažas (7b kl.), Haroldas Pogojus (8a kl.) (mokytoja Jūratė Fridrikienė). Linkime sėkmės!