2020 9 birželio

Gegužės 29 d. daugelis jau galvojo apie vasaros pradžią, o 7 Kalnėnų progimnazijos mokiniai priėmė iššūkį pirmą kartą dalyvauti nuotolinėje Vakarų Lietuvos 5–8  klasių mokinių gamtos mokslų-biologijos olimpiadoje Klaipėdos universitete. Nuoširdžiai dėkojame Ignui Jagminui (5a kl.), Haroldui Pogojui  ir Liucijai Niciūtei (6a kl.), Matui Baranauskui ir Aidarui Kerpauskui (7d kl.), Ugnei Sutkevičiūtei (8a kl.) už stropų, kruopštų  darbą  neįprastomis nuotolinėmis sąlygomis. Jūsų rezultatai tikrai geri!

Didžiausi sveikinimai Rokui Slančiauskui (8b kl.), kuris  pagal  surinktus  taškus  užėmė I vietą tarp aštuntokų. Mokykla ir biologijos mokytoja J.Fridrikienė didžidžiuojasi Jūsų darbu ir taria  nuoširdų AČIŪ.

Rezultatai