0
Veiklos
2026 m. gegužės 13 d. 5c klasės mokiniai vyko į edukacinę išvyką į Klaipėdą ir Kretingą.
Pirmiausia lankėsi Klaipėdos laikrodžių muziejuje, kur dalyvavo edukacijoje „Zodiako žvaigždynai“ ir sužinojo daug įdomių faktų apie žvaigždes bei laiką.
Vėliau vyko į Kretingos dvaro saldaininę, kur ne tik susipažino su saldainių gamyba, bet ir patys gamino saldainius bei ragavo skanėstų.
Ekskursijos pabaigoje pramogavo Lazertrone, kur aktyviai žaidė lazerių žaidimus ir smagiai leido laiką kartu.
Išvyka buvo įdomi, linksma ir suteikė daug gerų emocijų.