0
Veiklos
5D KLASĖS NUOTYKIAI PLATELIUOSE!
Pirmąją vasaros dieną 5d klasės mokiniai pasitiko ypatingai – leidosi į edukacinę išvyką po Žemaitijos nacionalinį parką! Čia jų laukė turininga, aktyvi ir įspūdžių kupina diena.
Mokiniai dalyvavo edukacijoje „Gamtos ir kultūros takais po Žemaitijos nacionalinį parką“, kurios metu gilino žinias apie šio krašto gamtą, istoriją ir kultūrą. Vėliau nusileido į Šaltojo karo muziejus požemius, įveikė Siberijos apžvalgos bokšto laiptelius ir grožėjosi nuostabia ežero panorama. Kelionę vainikavo smagus laikas Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parke.
Grįžome pilni gerų emocijų, naujų žinių ir nepamirštamų įspūdžių – tai buvo tobula įžanga į vasaros atostogas!
Klasės vadovė – Ilona Liutkutė-Žiaugienė
#MokyklosGyvenimas #EdukacinėIšvyka #5dKlasė #ŽemaitijosNacionalinisParkas #Plateliai #VasarosPradžia