0
2024 1 vasario
Sausio 23 d. mokyklos bendruomenę pradžiugino varpelio garsas. Šią gražią mokyklos tradiciją šiemet pradėjo 8d klasės mokinė Smiltė Švažaitė, pirmoji surinkusi 100-tą dešimtukų. Merginą šis skambutis pasveikino jau ketvirtą kartą. Nuoširdžiai linkime Smiltei nesustoti, mėgautis mokymosi procesu ir toliau džiuginti aplinkinius savo puikiais pasiekimais.

375 lankytojai aplankė iš viso 2 lankytojai aplankė šiandien