Mažeikių Kalnėnų progimnazija


Mokyklos lyderiai

Mokyklos lyderiai

Žinių konkurso „MOKYKLOS LYDERIAI“ nuostatai

Mokyklos lyderiai 2011

2010–2011 m. m. mokytojų metodinė taryba organizavo ir pravedė pirmąjį tarpklasinį konkursą „Mokyklos lyderiai 2011“. Konkursas vyko dviem etapais. I etape dalyvavo visų 5–8 klasių komandos. II etape tarpusavyje savo erudiciją parodė trys geriausiai I etape pasirodžiusios komandos. Komandas sudarė klasių moksliukai, nes klausimai buvo patys įvairiausi, reikalaujantys ne tik dalykinių, bet ir bendrųjų kompetencijų.   ,,Mokyklos lyderiais–2011“ tapo 6a klasės mokinių komanda, antroji, atsilikusi vienu tašku, buvo 6d kl. mokinių komanda, trečioji  – 8b kl. mokinių komanda.

Mokyklos lyderiai 2012

2011–2012 m. m. konkurso ,,Mokyklos lyderiai 2012“ nugalėtojais tapo 5c klasės mokiniai. Antrą vietą užėmė  5 a kl. mokinių komanda, trečią – 5 b kl. mokinių komanda.

Mokyklos lyderiai 2013

2012–2013 m. m. mokykloje vykusiame konkurse „Mokyklos lyderiai 2013“ geriausiai pasirodė ir mokyklos lyderiais antrus metus tapo 6c klasės mokinių komanda. II ir III vietomis pasidalijo 5d klasės ir 7b kl. mokinių komandos. Sveikiname šių klasių komandas.

Mokyklos lyderiai 2014

Mokyklos lyderiais tapo 6 b klasės mokinių komanda, II  vietą užėmė 5a klasės, III vietą –  7 c klasės mokinių komandos.

2015-04-16 Mokyklos Lyderiai 2015

2015 m. balandžio 16 d. mokykloje vyko tradicinis konkursas „Mokyklos Lyderiai–2015“. Jame dalyvavo 5–8 klasių komandos. Jos varžėsi dėl patekimo į antrą etapą, kuriame lenktyniaus dėl mokyklos lyderių vardo ir pereinamojo prizo – PELĖDOS. Pirmojo etapo nugalėtojai: 8c kl. – 82 taškai, 8b kl. - 81 taškas, 5a kl. - 73 taškai. Nuo jų tik vienu tašku atsiliko 5c klasė.
Gegužės 14 d. mokykloje vyko konkurso „Mokyklos lyderiai“ II etapas, kuriame 5a, 8b, 8c klasių komandos parodė įvairių dalykų žinias.
Geriausiai šiemet sekėsi 8b klasės komandai, kuri ir pelnė „Mokyklos lyderių“ pereinamąjį prizą, mokslo simbolį – pelėdą, antraisiais liko 8c klasės komanda.
5a klasės komanda užėmė garbingą III vietą. Sveikiname visas tris komandas ir jų klasių auklėtojas: Daivą Misevičienę, Ramintą Lupeikienę, Snieguolę Vitkevičienę.

2016-04-14 Mokyklos lyderiai 2016

2015–2016 mokslo metais metodinė taryba nutarė organizuoti tik vieną
konkurso etapą. Nugalėtojais tapo dvi komandos: 8b (klasės vadovė Jolanta
Slančiauskienė) ir 7a (klasės vadovė Violeta Semčenkienė), surinkusios vienodą
balų skaičių. II vietą užemė 6c klasė (klasės vadovė Lina Beržinskienė), tretieji
liko 6b klasės mokiniai (klasės vadovė Inesa Durčaitė).

2017-04-25 Mokyklos lyderiai 2017

Balandžio 25 d. mokykloje vyko nuo 2011 metų metodinės tarybos organizuojamas akademinis 5–8 klasių mokinių konkursas „Mokyklos Lyderiai 2017“.

Kiekvienai klasei atstovavo 6 mokinių komanda, kurią sudarė patys šauniausi ir geriausiai besimokantys mokiniai. Jie atliko visų mokomųjų dalykų įvairias užduotis. Iš galimų gauti 100 balų, daugiausia – 81,5 surinko 8a klasės komanda, kuri ir tapo šių mokslo metų Mokyklos Lyderiais. Mokyklos šventėje „Kalnėnų spindulys“ šiai klasei antrus metus iš eilės bus įteiktas pereinamasis mokslo simbolis PELĖDA. I–III vietas užėmė: 6c klasė (81 balas), 7b klasė (78,5 balo), 5c klasė (74,5 balo). Sveikiname šių klasių mokinius ir jų vadoves: Violetą Semčenkienę, Loretą Bergmanienę, Inesą Durčaitę, Vilmą Riaukienę.

Mokyklos lyderiai 2018

2018 m. gegužės 7–10 dienomis mokykloje vyko tradicinis akademinis konkursas „Mokyklos Lyderiai 2018“. Jame dalyvavo 5–8 klasių komandos, parodžiusios įvairių dalykų žinias. Geriausiai šiemet sekėsi 8b klasės komandai, kuri ir pelnė „Mokyklos lyderių“ vardą ir pereinamąjį prizą, mokslo simbolį – pelėdą.

2019-05-22 Mokyklos lyderiai 2019

2019 m. gegužės 13-22 dienomis mokykloje vyko tradicinis akademinis konkursas „Mokyklos Lyderiai 2019“. Jame dalyvavo 5–8 klasių komandos, parodžiusios įvairių dalykų žinias. Geriausiai šiemet sekėsi 5a klasės komandai, kuri ir pelnė „Mokyklos lyderių“ vardą ir pereinamąjį prizą, mokslo simbolį – pelėdą.
I–III vietas užėmė: 8c klasė (30308 balai), 6b klasė (28386 balai), 7b klasė (27964 balai).
Sveikiname komandas ir jų klasių vadoves: Inesą Durčaitę, Loretą Bergmanienę, Danutę Prokopčukienę, Jolantą Slančiauskienę.

2020-03-05 Mokyklos lyderiai 2020

Kovo 2-5 dienomis mūsų progimnazijoje vyko nuo 2011 metų metodinės tarybos organizuojamas akademinis 5-8 klasių mokinių konkursas „Mokyklos lyderiai 2020“.
Kiekvienai klasei atstovavo 6 mokinių komanda, kuri atliko įvairių mokomųjų dalykų užduotis. Geriausiai šiemet sekėsi 8b klasės komandai, kuri ir pelnė „Mokyklos lyderių“ vardą bei pereinamąjį prizą, mokslo simbolį – pelėdą.
I–III vietas užėmė: 5a klasė (31295 balai), 7d klasė (29995 balai), 6b klasė (26079 balai).
Nuoširdžiai džiaugiamės komandų pasiekimais tarpklasiniame žinių konkurse, sveikiname komandas ir jų klasių vadoves: Jolantą Slančiauskienę, Editą Jagminienę, Violetą Semčenkienę, Liudmilą Andrijauskienę.

2021-04-15 Mokyklos lyderiai 2021

Nors pavasaris dar miega pumpuruos, pavasario šauksmas širdį kutena, o progimnazijoje pučia prasmingų veiklų vėjai. Kaip ir kasmet mūsų mokykloje vyko nuo 2011 metų metodinės tarybos organizuojamas akademinis 5–8 klasių mokinių konkursas „Mokyklos lyderiai 2021“. Šįkart konkursas vyko nuotoliniu būdu balandžio 13 ir 15 dienomis.
Kiekvienai klasei atstovavo 5 mokinių komanda, kuri atliko įvairių mokomųjų dalykų užduotis. Geriausiai šiemet sekėsi 7c klasės komandai, kuri ir pelnė „Mokyklos lyderių“ vardą bei pereinamąjį prizą, mokslo simbolį – pelėdą.
I–III vietas užėmė: 6c klasė, 8d klasė, 5c klasė.
Nuoširdžiai džiaugiamės komandų pasiekimais tarpklasiniame žinių konkurse, sveikiname komandas ir jų klasių vadoves: Ramintą Lupeikienę, Raimondą Stonkuvienę, Violetą Semčenkienę, Loretą Gedvilienę.

2022-03-15 „Mokyklos lyderiai 2022“

Per lauką atsargiems pavasario vėjeliams skuodžiant, pasklinda mūsų progimnazijoje laimėjimų gijos.
Kovo pradžioje mokykloje vyko nuo 2011 metų metodinės tarybos organizuojamas akademinis 5-8 klasių mokinių konkursas „Mokyklos lyderis 2022“. Šiemet konkursas buvo vykdomas siekiant išsiaiškinti individualius mokinių pasiekimus. Iš kiekvienos klasės dalyvavo po 5 geriausiai besimokančius mokinius, pastarieji atliko net 40 užduočių.
Geriausiai šiemet sekėsi 5b klasės mokinei Ugnei Katarskytei, ji pateikė daugiausiai teisingų atsakymų ir pelnė „Mokyklos lyderio“ vardą bei pereinamąjį prizą, mokslo simbolį – pelėdą.
I vietos nugalėtoja tapo 7d klasės mokinė Goda Grikštaitė
II vietos nugalėtojas 6d klasės mokinys Arnas Žadeikis.
III vietos nugalėtoja 8a klasės mokinė Liucija Niciūtė.
Nuoširdžiai džiaugiamės individualiais mokinių pasiekimais žinių konkurse.
Mokiniai dar kartelį galėjo įsitikinti, kad mokytis yra geriausias būdas aptikti kažką įdomaus...

2024-05-21 Mokyklos lyderiai

Gegužės 21 d. progimnazijoje vyko konkursas ,,MOKYKLOS LYDERIAI 2024“. Konkursui pasibaigus, paaiškėjo mokyklos lyderiai:
penktų klasių grupėje – Atėnė Pogojutė, 5e kl.,
šeštų klasių grupėje – Mikas Sladkevičius, 6b kl.,
septintų klasių grupėje – Kamila Semezenko, 7c kl.,
aštuntų klasių grupėje – Smiltė Švažaitė, 8d kl.
Mokyklos lyderių lyderis 2024 m. – Smiltė Švažaitė, 8d klasės mokinė.
Penktų klasių mokinius sveikino ir sėkmės linkėjo progimnazijos direktorė Regina Arbatauskienė.
Sveikinimai visiems Kalnėnų progimnazijos lyderiams!

Comments are closed.