Mažeikių Kalnėnų progimnazija


Akademiškiausia klasė

Akademiškiausia klasė

Progimnazijos metodinės tarybos iniciatyva 2020–2021 m. m. buvo nuspręsta progimnazijoje paskelbti konkursą „Akademiškiausia klasė“. Nugalėtojams mokslo metų pradžios šventėje buvo įteiktas pereinamasis prizas – knyga iš stiklo su progimnazijos simboliu – paukšte. Šiame konkurse dalyvavo 5–8 klasių mokiniai. Progimnazijos ugdytiniai visus metus stengėsi užimti prizines vietas rajoniniuose, regioniniuose, respublikiniuose konkursuose ir olimpiadose, mokytis pažangiai, siekiant aukštesnės ugdymo(si) kokybės buvo siekiama tikslingo mokytojų ir tėvų, mokinių bendradarbiavimo.


2021–2022 m. m. „Akademiškiausia klase“ tapo 5d klasės mokiniai (klasės vadovė Jolanta Slančiauskienė). Džiaugiamės savo ugdytinių sėkme.  Kitus kviečiame nenusiminti ir siekti geriausių rezultatų.     


2020–2021 m. m. „Akademiškiausia klase“ tapo 7a klasės mokiniai (klasės vadovė Edita Jagminienė). Džiaugiamės savo ugdytinių sėkme.  Kitus kviečiame nenusiminti ir siekti geriausių rezultatų.

Mažeikių Kalnėnų progimnazijos konkurso  „AKADEMIŠKIAUSIA KLASĖ“ nuostataiComments are closed.