2021-10-22 Molekulės diena

Spalio 22 dieną progimnazijoje paminėta Tarptautinė molekulės diena, kuri švenčiama spalio 23 dieną nuo 6:02 ryto iki 6:02 vakaro. Ši data pasirinkta dėl Avogadro skaičiaus, kuris yra lygus 6,02×1023. Būtent laipsnis „1023“ ir nulėmė, kad dešimto mėnesio 23 dieną švenčiama ši diena.
Jaunieji chemikai kartu su chemijos mokytoja Snieguole lankėsi pas ketvirtokus, domėjosi, kokių medžiagų jie žino, mokė atpažinti deguonies, vandens, anglies dioksido ir kitas molekules, padėjo atlikti praktines užduotis, konstravo saldžiąsias molekules.
Labai džiaugiamės, kad į molekulių atpažinimą įsijungė ir mokytojai bei mokyklos administracija.

2021-10-15 Sporto šventė

Spalio 15 d. Kalnėnų progimnazijos 5–6 kl. mokiniai dalyvavo projekto „Sportas būtinas visiems“ šventėje. Jos metu organizuotose varžybose progimnazistai laimėjo net keturias prizines vietas.
I vietą mergaičių smiginio varžybose laimėjo Emilija Sidabraitė (5d kl.).
I vietą futbolo varžybose iškovojo Gabrielius Aganin (6d kl.), Gvidas Vilimas (6d kl.), Arestas Kontrimas (6d kl.), Faustas Brazdauskas (5d kl.), Jokūbas Bubliauskas (5d kl.), Nedas Žvirždinas (5b kl.), Modestas Skirzgilas (5b kl.).
I vietą berniukų rankų lenkimo varžybose užėmė Vilius Šurila (6a kl.), II vietą – Benas Brazdauskas (6c kl.), III vietą – Aronas Velikonis (6c kl.).
Laimėtojams įteikti diplomai, o futbolo komandai – čempionų taurė. Sveikiname nugalėtojus ir jų fizinio ugdymo mokytojus: Birutę Pėčelienę, Vilmą Liupšienę ir Renatą Kateivą!

2021-10-13 Susitikimas su Lietuvos moksleivių sąjungos atstovais

SUSITIKIMAS SU LIETUVOS MOKSLEIVIŲ SĄJUNGOS ATSTOVAIS

Spalio 13 d. progimnazijoje su 8-tų kl. mokiniais (laikantis saugumo rekomendacijų) susitiko ir savo veiklą pristatė Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Mažeikių padalinio atstovai: pirmininkė Gytė Staigvilaitė, vicepirmininkė Šarūnė Dicevičiūtė, jaunimo politikos koordinatorė Aistė Dominyka Končiūtė ir programų komiteto koordinatorius Matas Šulcas. Jaunuoliai drąsino progimnazistus dalyvauti LMS iniciatyvose ir tapti sąjungos savanoriais.

2020-10-08 projektas „Valgyk protingai“

Spalio 8 dieną Mažeikių Kalnėnų progimnazijoje pagal projektą „Valgyk protingai“ lankėsi lektorė Sigita Kriaučiūnienė – Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė. Ji skaitė paskaitą 8 klasių mokiniams „Sveika gyvensena – kelias į laisvę ir nepriklausomybę“. Remdamasi savo asmenine patirtimi ir mokslininkų tyrimais, lektorė pasakojo apie šių dienų mitybos aktualijas, kurie produktai yra nuodingi ir pavojingi sveikatai, ko labiausiai reikėtų vengti norint būti sveikiems ir ką valgyti; kaip pasirinkti produktus, kaip maitintis, kad organizmas gautų naudingų medžiagų. „Pietų suvalgykite nedaug, vakarienės – dar mažiau, o būtų dar geriau, jeigu miegoti eitumėte visai nevakarieniavę“ ( Franklinas).

2021-10-07 „Gamtoje iš gamtos“

Spalio 7 d. progimnazijos 7–8 kl. mokiniai su technologijų mokytojais Tatjana Damuliene ir Kęstučiu Mackevičiumi Mažeikių Senamiesčio parke organizuotoje Žemės ir aplinkos meno parodoje „Gamtoje iš gamtos“ paruošė instaliaciją „Rudens karoliai“. Ekologiškai instaliacijai sukurti naudotos natūralios, gamtinės medžiagos.
Kviečiame apsilankyti miesto Senamiesčio parke!

2021-10-07 Sedos kautynių minėjimas

Spalio 7 d. Kalnėnų būrio jaunieji šauliai dalyvavo Sedos kautynių minėjime ir atliko savo pilietinę pareigą. Būrio vadas mokytojas Stasys Pauliukas džiaugiasi ir didžiuojasi naujaisiais būrio nariais – penktų klasių mokiniais.

« 4 »
3746 lankytojai aplankė iš viso 2 lankytojai aplankė šiandien