STEAM praktinės–tiriamosios veiklos 5–8 klasėse 2022–2023 m. m.

Mažeikių Kalnėnų progimnazijos gamtos mokslų metodinė grupė (Snieguolės Vitkevičienė, Jūratė Fridrikienė, Rimantas Petrulis) sausio 9 d. dalyvavo Mažeikių švietimo centro organizuotoje edukacinėje išvykoje į VU Šiaulių akademijos STEAM centrą. Jame atlikome tiriamuosius darbus, susipažinome su nauja eksperimentų metodologija ir integravimo galimybėmis biologijos, chemijos, fizikos pamokose. Domėjomės galimybe atvežti progimnazijos mokinius į šį centrą. Susipažinome su naujomis priemonėmis ir galimybėmis paįvairinti gamtos mokslų pamokas. Smagus buvo bendrystės jausmas su visais rajono kolegomis. Tiriamoji veikla, diskusijos, mokėjimas mokytis suteikė pažinimo džiaugsmą, kuriuo galėsime dalintis su savo mokiniais.
3483 lankytojai aplankė iš viso 3 lankytojai aplankė šiandien