STEAM praktinės–tiriamosios veiklos 5–8 klasėse 2022–2023 m. m.

Lapkričio 20 d. minima Vaiko teisių konvencijos diena. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie SADM pasiūlė šią dieną paminėti turiningai, sumaniai ir linksmai. Visų šalies mokyklų penktokai buvo kviečiami pasitikrinti žinias apie savo turimas teises ir sužaisti Vaiko teisių konvencijos protmūšį.Šiame protmūšio žaidime dalyvavo ir Kalnėnų progimnazijos penktokai (5a kl. (vadovė Snieguolė Vitkevičienė), 5b kl. (vadovė Jūratė Fridrikienė), kurie prieš tai perskaitė JT Vaiko teisių konvencijos dokumentą ir susipažino su jame pateikta informacija. Protmūšio žaidimo dalyviams, sprendžiant užduotis, prireikė ne tik žinių, bet ir skvarbaus proto, greitos reakcijos, geros nuotaikos!
3485 lankytojai aplankė iš viso 5 lankytojai aplankė šiandien