STEAM praktinės–tiriamosios veiklos 5–8 klasėse 2021 m.

Respublikinė gamtos mokslų konferencija „Stebiu. Kuriu. Analizuoju“Kovo 31 d. trys Kalnėnų progimnazijos mokiniai dalyvavo respublikinėje tiriamojoje – praktinėje gamtos mokslų konferencijoje „STEBIU. KURIU. ANALIZUOJU“, kurią nuotoliniu būdu organizavo Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija.8c klasės mokinės Aiva Momgaudytė ir Deimantė Stripeikaitė pristatė tiriamąjį – praktinį darbą „Guminukų pokyčiai, juos veikiant skirtingais tirpalais” (mokines ruošė chemijos mokytoja Snieguolė Vitkevičienė).7c klasės mokinys Rokas Juodpusis pristatė fizikos tiriamąjį – praktinį darbą „Molekulių traukos jėgų vandens tirpalų paviršiuje palyginimas“ (mokinį ruošė fizikos mokytoja Ilona Stripeikytė).Konferencijoje dalyvavo 39 Lietuvos mokyklos, pristatyti 72 tiriamieji darbai. Darbas vyko grupėse, mokiniai pristatė savo atliktus darbus, išklausė 15 patyriminės STEAM veiklos pranešimų, pasidalijo eksperimentinio darbo patirtimi.
5415 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien