STEAM praktinės–tiriamosios veiklos 5–8 klasėse 2021 m.

2021-03-15 Kaip jaučiame šilumą?

Kovo mėnesio pirmoje pusėje septintokai per fizikos pamokas mokėsi apie temperatūrą. Atlikdami eksperimentą „Kaip jaučiame šilumą?“ įsitikino, kad mūsų pojūčiai mus gali apgauti. Taip lengviau buvo suvokti, kodėl reikėjo termometrų. Nagrinėjo namuose turimus termometrus nurodydami jų rūšį, temperatūrinę skalę.

2021-03-01 Klasės valandėlė „Mano jausmai“

5d klasė pavasarį pasitiko nuotaikingai. Kovo 1 d. 5d klasės valandėlėje lankėsi mokyklos psichologo asistentė Daiva Gerikienė, kuri vedė mokiniams užsiėmimą „Mano jausmai“. Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su plačia jausmų palete, mokėsi įvardyti savo jausmus ir dalinosi patirtimi, kokiu metu dažniausiai išgyvena skirtingus jausmus. Užsiėmimo tikslas – padėti mokiniams pažinti savo jausmus ir ugdyti emocinį raštingumą. Tegul bundantis pavasaris į kiekvieno namus atneša kuo daugiau pozityvumo!

2021-03-05 Konferencija „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“

Kovo 5 d. Kalnėnų progimnazijos 8a klasės mokinė Augustė Čeporytė dalyvavo XX Tarptautinėje konferencijoje „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“. Mokinė skaitė pranešimą „Patyriminis mokymas/is matematikos pamokose“. Aštuntokei padėjo pasiruošti matematikos mokytoja Inesa Durčaitė.

« 2 »