STEAM praktinės–tiriamosios veiklos 5–8 klasėse 2021–2022 m. m.

RESPUBLIKINĖ STEAM OLIMPIADABalandžio 8 d. Klaipėdos universitete vyko 6-osios Lietuvos 5–8 kl. mokinių STEAM olimpiados finalinis etapas. Džiugu, kad joje dalyvavo net trys mūsų progimnazijos mokiniai, laimėję II-ąjį olimpiados (rajono) etapą. Renginio dalyvius sveikino Klaipėdos universiteto (KU) rektorius, profesoriai. Olimpiados užduotys buvo kieti riešutėliai, paremti bendru STEAM mokomųjų dalykų žinojimu, taikymu, probleminių klausimų sprendimu. Atlikę užduotis moksleiviai apžiūrėjo KU erdves, auditorijas, aplankė universiteto botanikos sodą. Sveikiname Haroldą Pogojų (8a kl.), Danielių Švažą (7b kl.), Ugnę Katarskytę (5b kl.) ir jų mokytoją Jūratę Fridrikienę, dėkojame už Kalnėnų progimnazijos vardo garsinimą!
3189 lankytojai aplankė iš viso 2 lankytojai aplankė šiandien