STEAM praktinės–tiriamosios veiklos 5–8 klasėse 2021–2022 m. m.

Kalnėnų progimnazijos 6-tų ir 8-tų klasių mokiniai bei būrelio „Chemija ir aplinkotyra“ nariai kartu su mokytoja Snieguole Vitkevičiene visą kovo mėnesį dalyvavo STEAM mokymų cikle, kurio metu dalyviai turėjo galimybę praktiškai išbandyti tarptautinio Erasmus+ projekto „STEAMulate your school“ metu sukurtas skaitmenines ateljė (užsiėmimus) „Snaigių mokslas“, „Skaičiuojame emocijas“, „Mėnulio veidai“.Pasisekė! Mūsų darbai buvo įvertinti respublikoje. Organizuotą konkursą laimėjome ir pasidalijome prizus bei diplomus. Dar vienas EMOCIJŲ PLIŪPSNIS!!!Konkurse dalyvavo:6a kl. mokiniai: Salvijus Mongirdas, Vilius Šurila, Emilija Rapalaitė, Austėja Baranauskaitė, Austėja Kučkaitė, Ugnė Petrulevičiūtė, Emilija Poškutė, Aistė Tamulevičiūtė;6c kl. mokiniai: Kotryna Antanavičiūtė, Nojus Vaišvila, Silvenas Jonauskis, Ieva Kašietaitė, Brigita Kupliauskaitė;8c kl. mokinys Markus Saloum;8d kl. mokiniai: Emilija Butaitė, Kamilė Girgždytė, Ugnė Kontrauskaitė.Ypatinga padėka Kotrynai, Nojui ir Markui už emocijas!
3185 lankytojai aplankė iš viso 2 lankytojai aplankė šiandien