STEAM praktinės–tiriamosios veiklos 5–8 klasėse 2021–2022 m. m.

STEAM 5–8 klasių mokinių olimpiados tikslas – skatinti mokinius holistiškai mąstyti, domėtis gamtos mokslais bei sugebėti juos integruoti. Vasario 21 d. nuotoliniu būdu vyko STEAM olimpiados I etapas, jame dalyvavo 14 penktokų, 14 šeštokų, 10 septintokų, 8 aštuntokai. Puikias gamtamokslines žinias, užimdami prizines vietas, parodė šie Kalnėnų progimnazijos mokiniai:penktų klasių grupėje:Ugnė Katarskytė (5b kl.), Lėja Zakaraitė (5a kl.) – I vieta;Nida Kavaliauskaitė (5a kl.), Saulė Grinkevičiūtė (5b kl.) – II vieta;Neda Alčauskaitė (5a kl.), Modestas Skirzgilas (5b kl.), Augustė Klemenytė (5a kl.) – III vieta;šeštų klasių grupėje:Matas Jonikas (6c kl.), Martynas Šaulys (6d kl.) – I vieta;Gražvydas Plaipa (6a kl.), Adrijus Bulošas (6d kl.) – II vieta;Ugnė Dulinskytė (6c kl.), Deividas Jucius (6c kl.), Rytis Paulauskas (6b kl.) – III vieta;septintų klasių grupėje:Domantas Šaltkauskas (7a kl.), Ignas Jagminas (7a kl.) – I vieta;Justas Šiurkus (7a kl.) – II vieta;Danielius Švažas (7b kl.), Goda Grikštaitė ( 7d kl.) – III vieta;aštuntų klasių grupėje:Liucija Niciūtė (8a kl.) – I vieta;Nikoleta Aganina ( 8a kl.) – II vieta;Haroldas Pogojus (8a kl.), Paula Saloum (8c kl.) – III vieta.Mokiniams pasiruošti olimpiadai padėjo gamtos mokslų mokytojos Jūratė Fridrikienė ir Snieguolė Vitkevičienė. Sveikiname olimpiados I etapo nugalėtojus, dalyvius ir jų mokytojas, nuoširdžiai linkime sėkmės Lietuvos 5–8 klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų – biologijos) olimpiados II etape, kuris vyks 2022 m. kovo 4 dieną.
3182 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien