STEAM praktinės–tiriamosios veiklos 5–8 klasėse 2021–2022 m. m.

2021-11-17 mokykloje vyko gamtos mokslų viktorina ,,Atverk akis į gamtą“, skirta STEAM veikloms ir globaliojo švietimo savaitei paminėti. Viktorinos užduotys buvo integruotos į penktų klasių gamtos ir žmogaus pamokas. Viktoriną vedė aštuntokės Rugilė Guntaitė ir Urtė Jasinskytė, konsultavo mokytoja Snieguolė Vitkevičienė.Renginio tikslas – sudominti mokinius ir populiarinti gamtos mokslus bei pristatyti progimnazijos STEAM logotipą (autorė Darija Petrikaitė, 8d klasė).Mokiniai, susiskirstę į komandas, pasirinko šmaikščius pavadinimus: „Moksliukai“, „Gamtos tyrinėtojai“, „Pirmukai“, „Mokslų ieškotojai“, „Gandrai“, „Grybai“, „Smurfai“. Mokiniai entuziastingai kibo į kūrybinę užduotį komandos prisistatymui, susikaupę sprendė biologijos, chemijos ir fizikos užduotis, žiūrėjo informatyvią vaizdo medžiagą apie rūšiavimą ir klimato kaitą, naudodami patyriminį mokymą atliko praktinį darbą „Šiukšliakalnis“. Penktokai džiaugėsi sėkmingais komandiniais rezultatais ir įdomiomis pamokomis.
3193 lankytojai aplankė iš viso 3 lankytojai aplankė šiandien