STEAM praktinės–tiriamosios veiklos 1–4 klasėse 2021–2022 m. m.

Balandžio 28 d. 2a, 2b, 2c, 3a, 3d klasės mokiniai dalyvavo smagioje edukacijoje „Spalvoto smėlio sveikinimo atvirukas“. Tai nuotaikingas, dinamiškas, kupinas spalvų bei gerų emocijų užsiėmimas, lavinantis ne tik mokinių kūrybiškumą, spalvų pajautimą, bet ir dėmesio sutelkimą, smulkiąją motoriką bei mokantis skleisti gėrį bei grožį aplink save. Su didžiausiu entuziazmu mokiniai kibo į darbą, nes atviruką skyrė savo pačiam brangiausiam žmogui – Mamytei. Užsiėmimo metu mokiniai pasinėrė į neįprastą veiklą ir patyrė atradimų džiaugsmą. Turėdami tik lapą su pasirinktu trafaretu su spalvotu smėliu ir pirštukais kūrė nuostabius darbelius. „Spalvoto smėlio sveikinimo atvirukas“– puiki edukacija, suteikusi daug gerų emocijų.
2100 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien