2021 30 balandžio

Balandžio 29 d. vyko respublikinis konkursas –  „Žalioji odisėja. Jaunučiai ‘21“.  Tai didžiausios licencijuotos pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ ir aplinkosauginiu švietimu besirūpinančios iniciatyvos „Kita forma“ organizuojamo konkurso ,,Žaliosios olimpiados odisėja“ sudėtinė dalis aplinkos apsaugos tematika, skirta 6–7 klasių moksleiviams visoje Lietuvoje. Konkurse dalyvavo 150 komandų iš visos Lietuvos.

Mūsų mokyklai protmūšyje  pirmą kartą atstovavo   komanda „Kalniečiai“. Ją sudarė 6 mokiniai: Goda Mockutė (6a kl.), Danielius Švažas (6b kl.), Justas Šiurkus (6a k.), Haroldas Pogojus (7a kl.) –  kapitonas, Liucija Niciūtė (7a kl.), Nikoleta Aganina (7a kl.).

Nuoširdžiai dėkojame moksleiviams už pasiruošimą, pastangas atstovaujant Mažeikių Kalnėnų progimnazijai – drąsiai žengtą pirmą žingsnį mokymosi ir tobulėjimo link.

479 lankytojai aplankė iš viso 3 lankytojai aplankė šiandien