Mažeikių Kalnėnų progimnazija

2024 6 kovo
Veiklos

ŽALIASIS RAŠTINGUMAS

Pirmoji ir didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje

„Žaliasis taškas“ organizuoja nuotolinių  edukacijų ciklą „Žaliasis raštingumas“, kurio tikslas – skleisti informaciją apie teisingą pakuočių atliekų  rūšiavimą bei supažindinti su antrinių pakuočių atliekų panaudojimu. Prie šių edukacijų prisijungia ir mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai. Kūrybinėse dirbtuvėlėse 1a (mokytoja R. Daugėnienė), 1b (mokytoja D. Senkuvienė), 1c (mokytoja D. Lukšaitė-Juškienė), 2c (mokytoja N. Gudavičienė), 2d (mokytoja R. Kasputienė), 4a (mokytoja Z. Savickienė), 4b (mokytoja Z. Brazienė), 4c (mokytoja D. Tamošauskienė) klasių mokiniai pasigamino linksmuolius drakoniukus, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtas dekoracijas – širdeles, Kaziuko mugės dirbinius –paukštelius. Svarbu, kad visos mokinių naudotos medžiagos yra antrinės, o ne specialiai pirktos.

Smagu, kad mokiniai supranta šių edukacijų prasmę, suvokia, kad savo valstybe turime rūpintis saugodami gamtą, rūšiuodami šiukšles.  Būti gamtai draugišku žmogumi –nesudėtinga ir prasminga!

45 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien