2023 20 balandžio

KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSAS „VELYKŲ MARGUTIS“

Mažeikių Kalnėnų progimnazijoje organizuotas 1–4 klasių mokinių virtualus kūrybinių darbų konkursas „Velykų margutis“. Konkurso idėjos autorė – pradinių klasių mokytoja Žaneta Norvilaitė.

Iš viso konkursui pateikta 71 mokinio darbas iš keturių Mažeikių rajono mokyklų: Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinės mokyklos, Mažeikių „Žiburėlio“ pradinės mokyklos, Mažeikių „Vyturio“ pradinės mokyklos ir Mažeikių Kalnėnų progimnazijos, kurioms atstovavo šešiolika mokytojų.

1–2 klasių grupės nugalėtojai:

I vieta – Santa Žirinaitė (2b kl.), Mažeikių „Vyturio“ pradinė mokykla (mokytoja Rasa Virketytė);

II vieta – Barbora Stirblytė (1b kl.), Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla (mokytoja Gražina Lukoševičienė);

III vieta – Radvilas Banevičius (2a kl.), Mažeikių Kalnėnų progimnazija (mokytoja Lina Čikeliovienė).

3–4 klasių grupės nugalėtojai:

I vieta – Žemyna Kavoliukaitė (4b kl.), Mažeikių Kalnėnų progimnazija (mokytoja Dalia Šiaulienė);

II vieta – Saulė Burinksytė (4a kl.), Mažeikių „Vyturio“ pradinė mokykla (mokytoja Rasa Virketytė);

III vieta – Ugnė Urbonaitė (4b kl.), Mažeikių „Žiburėlio“ pradinė mokykla (mokytoja Vilija Viršilienė).

Įteiktos trys nominacijos:

Už kruopštumą – Evelinai Juciūtei (3c kl.), Mažeikių Kalnėnų progimnazija (mokytoja Dalia Tamošauskienė);

Tautiškiausias margutis – Marijai Socenko (4b kl.), Mažeikių „Žiburėlio“ pradinė mokykla (mokytoja Vilija Viršilienė);

Už medžiagų įvairovę – Eivydei Paulauskaitei (2a kl.), Mažeikių Kalnėnų progimnazija (mokytoja Lina Čikeliovienė).

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame mokytojams už iniciatyvą!