Mažeikių Kalnėnų progimnazija


2024 7 birželio
Veiklos

Gegužės 29 dieną 5e ir 6a klasių mokiniai (klasių vadovės Daiva Misevičienė ir Snieguolė Vitkevičienė) išvyko į netolimą, bet labai turiningą kelionę.

Pradžioje aplankytas jau 30 metų gyvuojantis Klaipėdos botanikos sodas. Edukatorė penktokus supažindino su augalų įvairove, ragino paragauti vaistažolių, papasakojo apie nuodinguosius augalus. Kvepiančiais džiovintais augalais užpildę maišelius, penktokai sakė juos parvešią lauktuvių. Tuo metu šeštokai susipažino su ten augančiais išlikusiais reliktiniais augalais – ginkmedžiu ir asiūkliu, kurie prisimena, kaip atrodė jauna Žemė, pergyveno dinozaurus ir atkeliavo iki mūsų laikų beveik nepasikeitę. Sužinojo, kas yra paleontologas, ką reiškia žodis „fosilija”, ir turėjo galimybę ją pasigaminti.

„Sky parke“ keliautojai, išbandę įvairiausius batutus, čia pat pasistiprino picomis, mat visų laukė dar viena – saldainių gaminimo – edukacija Kretingoje. Nors dvaro saldaininės  profesionalų išraityti ledinukai buvo labai skanūs, visi vienbalsiai nusprendė, kad pačių padaryti – dar skanesni.

Grįždami namo autobuse apibendrinome – diena buvo tikrai puiki!

14 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien