2022 20 gegužės
Informacija

Kalnėnų progimnazija nuoširdžiai dėkoja Tėvų komiteto pirmininkei Daivai Vitkauskienei ir mokinių tėveliams, bočiams, kurie surado laiko ir petys petin susitelkę pagelbėjo progimnazijai. Ačiū tariame Dariui Eimontui (vaikas mokosi 1b kl.), Vaidui Andrijaičiui (vaikas mokosi 1b kl.), Linui Pušinskiui (vaikai mokosi 1b, 4a kl.),  (Nerijui Alčauskui (vaikai mokosi 2a, 5a kl.), Gintarui Adomaičiui (vaikas mokosi 3b kl.), Mindaugui Kareivai (vaikas mokosi 3c kl.), Mantui Žerniui (vaikas mokosi 3d kl.), Dariui Šauliui (vaikas mokosi 4b kl.), Arvydui Maciui (vaikas mokosi 4c kl.), Andriui Jonauskui (vaikas mokosi 4d kl.), Aurimui Lupeikai (vaikas mokosi 5c kl.), Stasiui Rimkui (anūkė mokosi 5e kl.), Vytautui Norkui (vaikas mokosi 5e kl.), Andriui Altmanui (vaikas mokosi 5e kl.) ir jo bičiuliui, Algirdui Pročiui (vaikas mokosi 7b kl.), progimnazijos darbuotojams.

Akivaizdu, kad kartu mes tikrai galime viską!!!