2020 16 lapkričio

2020 m. lapkričio 11 d. konferencijos „Tautodailės atspindžiai“ metu pristatyta Mažeikių rajono mokyklų mokinių dailės ir technologijų paroda, skirta tautodailės metams paminėti. Mūsų mokyklos 7-okai ir būrelio „Dizaino linijos ir formos“ nariai,  susipažinę su tautodailės raštais ir dirbiniais ir atradę turtingą ir savitą lietuvių liaudies meno kultūrą, kūrybiškai improvizuodami kūrė savo dailės darbus, bandydami šiuolaikiškai parodyti tai, ką mūsų tėvai ir seneliai paliko audimo raštuose, skryniose, rankšluostinėse, prieverpstėse… Puikius darbelius, kurie eksponuojami parodoje, sukūrė  Anastasija Suzdaleva (7b kl.), Nikoleta Aganina (7a kl.), Brigita Raudonytė (7c kl.), Austėja Svobutaitė (7c kl.), Sofi Saloum (7c kl.), Karina Remutytė (6d kl.), Eva Pučkoriūtė (8d kl.), Gustė Bucevičiūtė (8c kl.). Dailės mokytoja metodininkė Raminta Lupeikienė, ruošusi mokinius parodai,  kviečia ją aplankyti Mažeikių muziejuje iki gruodžio mėnesio.