2018 25 balandžio

Tarptautinio projektoERASMUS+K2 “Inovatyvių mokymo(-si) priemonių taikymas mokant anglų kalbos” partnerių susitikimas Kalnėnų pagrindinėje mokykloje

2018-04-22, sekmadienį, Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje buvo pašventintas kryžius, kurį Kalnėnų pagrindinės mokyklos bendruomenė ir projekto ERASMUS +K2 dalyviai iš Italijos, Rumunijos, Latvijos ir Turkijos pastatys itin sakralioje vietoje – Kryžių kalne. Medinį kryžių, puoštą tradiciniais tautiniais simboliais, padarė technologijų mokytojas Kęstutis Mackevičius. Mišias aukojo Kalnėnų pagrindinės mokyklos kapelionas kunigas Klemensas Jaraminas,  jose dalyvavo šios mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė, mokiniai, jų tėvai, mokytojai, darbuotojai, taip pat projekto dalyviai iš katalikiškosios Italijos (Sicilijos).

No Images found.

Balandžio 23 dieną Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla sulaukė tarptautinio projekto Erasmus+K2 „ Inovatyvių mokymo(si) priemonių taikymas mokant anglų kalbos“ partnerių iš Rumunijos, Italijos, Turkijos ir Latvijos.

Svečius aktų salėje  pasitiko ir papuošė  savo pintomis lietuviškomis apyrankėmis 4a klasės mokiniai (mokytoja V. Daugėnienė).

Renginio vedėjai kreipėsi į susirinkusiuosius anglų kalba, trumpai pristatė Lietuvą, Mažeikius ir, žinoma, pačią geriausią – Kalnėnų pagrindinę mokyklą. Mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė pasidžiaugė, kad projektas tęsiasi jau dvejus metus.

Direktorė linkėjo praleisti laiką bendradarbiaujant, patirti gerų įspūdžių, susipažinti su lietuvių tautos kultūra, tradicijomis.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos   Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus  kalbėjo apie tai, kad Mažeikiuose visada malonu matyti svečius, kad projektai suartina ne tik valstybes, bet ir vaikus. Dalyvavimas projekte kiekvienam suteiks naujų įspūdžių, vaikai geriau pažins vieni kitus. Pasauliui dabar reikia draugystės, bendradarbiavimo ir šis projektas – puiki proga geriau gyventi Žemėje.

LR Seimo nario K. Bartkevičiaus padėjėja-sekretorė Virginija Steponavičienė perdavė Seimo nario sveikinimą ir nuoširdžiausius linkėjimus.

Mažeikių Kalnėnų pagrindinės mokyklos kapelionas  kunigas Klemensas Jaraminas

priminė, kad Lietuva neseniai šventė Nepriklausomybės 100-metį ir tuo džiaugsmu dalinosi su visais. Didžiausias visų noras – atverti duris svečiams ir parodyti tai, ką geriausio turime. Į italų delegaciją kunigas kreipėsi gimtąja svečių kalba, tuo visus sužavėdamas.

Svečiai  klausėsi nuotaikingų lietuviškų dainų, scenoje sukosi ir maži, ir dideli šokėjai.

Visą savaitę projekto dalyviai bus užimti įvairiose veiklose, pasidalins gerąja patirtimi,  keliaus po Lietuvą.

Pirma diena

Antra diena