2021 12 vasario

Mūsų mokyklos mokiniai kiekvienais metais dalyvauja Tarptautiniame epistolinio rašinio konkurse. Šių metų epistolinio rašinio konkurso tema – „Parašyk laišką artimajam ir papasakok savo patirtis COVID-19 pandemijos metu“. Mokykliniame rašinio etape dalyvavo dešimt 5–8 klasių mokinių. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų komisija atrinko 5 geriausius darbus, kurie atstovavo mūsų mokyklai rajoniniame etape: Martyno Šaulio (5d klasė), Skaistės Svobutaitės ( 8d klasė), Gintarės Stanytės (8a klasė), Igno Jagmino (6a klasė), Liucijos Niciūtės (7a klasė). Geriausiais rajone pripažinti ir išsiųsti į respublikinį konkursą Igno Jagmino ir Liucijos Niciūtės epistoliniai rašiniai. Mokinius konsultavo Edita Jagminienė. Didžiuojamės savo kūrėjais!