2021 30 lapkričio

Lapkričio 30 d. Mažeikių r. savivaldybėje vyko projekto „Žiedinis atliekų tvarkymas“ partnerių susirinkimas (projektą finansuoja Islandija, Lichtenšteinas, Norvegija per EEE ir Norvegijos regioninio bendradarbiavimo dotacijų fondas. Susitikime dalyvavo svečiai iš Estijos, Ukrainos, UAB „Telšių regioninio atliekų tvarkymo centro“, Mažeikių r. savivaldybės. Renginio metu Mažeikių Kalnėnų progimnazijos direktorė Regina Arbatauskienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Birutė Augustanavičiūtė ir Roosna-Alliku pradinės mokyklos direktorė Riina Hiob pristatė mokyklų projektą „Friendly to the Earth“ („Draugiški Žemei“), kurio tikslas – supažindinti 3–5 kl. mokinius su darnaus vystymosi tikslais, suprasti jų svarbą, stiprinti ugdytinių sąmoningumą ir supratimą. Projektas progimnazijoje bus įgyvendinamas 3–4 klasėse (anglų kalbos mokytojos Edita Piilberg ir Jolanta Meirytė-Stugė). Dėkojame Mažeikių savivaldybės mero patarėjui Virgilijui Radvilai už suteiktą galimybę.