2020 14 vasario
Veiklos

Šv. Valentino diena – tai gėrio, šypsenų, meilės ir draugystės diena. Šia proga Kalnėnų progimnazijos mokinių atstovybės nariai ryte atėjusius į mokyklą mokytojus ir mokinius maloniai sveikino ir įteikinėjo Meilės dienos simbolį – širdutes. Visą savaitę mokykloje veikė Valentino paštas, kurį ištuštino Valentino dieną – laiškanešiai išdalino siųstus laiškelius adresatams, taip nudžiugindami ir mokinius, ir mokytojus.Valentino dieną mokykloje skambėjo muzika, vaikai vieni kitiems dalino juoką, šypsenas. Visi norintys galėjo nusifotografuoti prie Valentino fotosienos. Pertraukų metu salėje vyko diskoteka. Smagu, kad Šv. Valentino diena atnešė į mokyklą dar daugiau šypsenų, juoko ir geros nuotaikos.