2021 17 birželio
100 dešimtukų klubas

Viščiukus skaičiuoja rudenį, o dešimtukus – pavasarį. Puiki žinia – 6b klasės mokinė Elija Mikulskytė surinko 200 dešimtukų!!!

Nors mokslo metai jau eina į pabaigą ir visi esame pavargę, aš nesiruošiau pasiduoti – pasiryžau surinkti 200 dešimtukų. Šiandien galiu drąsiai sakyti sau ir kitiems: MAN PAVYKO!

Mokslo kelias yra vingiuotas ir duobėtas. Į kelias duobeles ir aš įkritau, bet nenustojau tikėti savimi ir, sulaukusi šeimos, draugų ir mokytojų paskatinimo, iš jų išlipau ir ėjau tolyn iki finišo tiesiosios. Pagaliau po sunkaus darbo jau stoviu ant finišo linijos, tik liko pasakyti visiems mokytojams, draugams ir savo šeimai didžiulį AČIŪ už tai, kad padėjo siekti tikslo, ragino eiti iki galo ir nenuleisti rankų, kai būdavo sunku.

200 dešimtukų surinkti nelengva, bet tai yra didžiausias džiaugsmas.

100 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien