Mažeikių Kalnėnų progimnazija


2023 24 kovo

2023-03-06 5–8 kl. mokinių STEAM (gamtos mokslų) mokyklinė  olimpiada

STEAM 5–8-tų klasių mokinių olimpiados tikslas – skatinti mokinius holistiškai mąstyti, domėtis gamtos mokslais, bei sugebėti juos integruoti.

Kovo 6 d. Kalnėnų progimnazijoje vyko STEAM (gamtos mokslų) mokyklinė olimpiada. Dalyvavo 18 penktokų, 13 šeštokų, 14 septintokų, 10 aštuntokų – viso 56 mokiniai. Puikias gamtamokslines žinias parodė šie Kalnėnų progimnazijos mokiniai:

Kristupas Videika (5b kl.) – I vieta,

Rimvydas Mockus (5b kl.), Domas Jonušas (5b kl.), Mikas Sladkevičius (5a kl.) – II vieta, Patricija Dargenytė (5c kl.), Dovydas Tiškus (5b kl.), Evaldas Butvilas (5c kl.) – III vieta.

Ugnė Katarskytė (6b kl.) – I vieta,
Modestas Skirzgilas (6b kl.) – II vieta,

Gustė Zubavičiūtė (6d kl.), Smiltė Želvytė (6d kl.), Kamila Semezenko (6c kl.), Tajus Gurevičius (6c kl.), Klaudija Pleinytė (6c kl.)  – III vieta.

Švažaitė Smiltė (7d kl.), Plaipa Gražvydas (7a kl.) – I vieta,

Nojus Vaišvilas (7c kl.), Ugnė Dulinskytė (7c kl.) – II vieta,

Adrijus Bulošas  (7d kl.), Gabrielius Aganin (7c kl.), Rytis Paulauskas (7b kl.) – III vieta.

Adomas Margelis (8b kl.) – I vieta,

Danielius Švažas (8b kl.),  Modestas Komisaraitis (8d kl.) – II vieta,

Rusnė  Poškutė (8a kl.), Ignas Jagminas (8a kl.), Gintautas Gustys (8a kl.), Goda Grikšaitė (8d kl.) – III vieta.

Mokiniams pasiruošti olimpiadai padėjo gamtos mokslų mokytojos Jūratė Fridrikienė ir Snieguolė Vitkevičienė.

Linkime laimėtojams sėkmės Lietuvos 5–8-tų klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų-biologijos) olimpiados II-ame etape.

2023-03-15 Klaipėdos universiteto organizuotoje Rajoninėje STEAM (gamtos mokslų-biologijos) olimpiadoje dalyvavo 71 rajono moksleivis iš 7 mokyklų. Džiugu, kad įdėtas darbas atnešė saldžių vaisių – 10 prizinių vietų.

I vietas laimėjo: Kristupas Videika (5b kl.), Ugnė Katarskytė (6b kl.), Danielius Švažas (8b kl.).

II vietąs laimėjo: Nojus Vaišvilas (7c kl.), Rytis Paulauskas (7b kl.), Ignas Jagminas (8a kl.).

III vietas laimėjo: Rimvydas Mockus (5b kl.), Gražvydas Plaipa (7a kl.), Modestas Komisaraitis (8d kl.) – mokytoja Jūratė Fridrikienė; Kamila Semezenko (6c kl.) – mokytoja Snieguolė Vitkevičienė.

Nuoširdžiai dėkojame visiems vaikams už darbą, o nugalėtojams linkime sėkmės Lietuvos 5–8-tų klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų-biologijos) olimpiados III (respublikiniame) etape.



47 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien