Mažeikių Kalnėnų progimnazija


2024 12 balandžio
Veiklos

Balandžio 12 d. Plungės „Saulės” gimnazija sukvietė gausų būrį moksleivių iš visos Lietuvos į jau ketvirtus metus organizuojamą respublikinį praktinių‐kūrybinių veiklų konkursą „STEAM PAVASARIS“. Šiemet dalyvavo net 24 komandos iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Mažeikių, Telšių, Plungės, Kaišiadorių ir Jonavos. Šiame konkurse dalyvavo keturi Kalnėnų progimnazijos aštuntokai. Mokiniai buvo suskirstyti į mišrias komandas, kurias sudarė skirtingų mokyklų ir miestų mokiniai. Jie turėjo atlikti užduotis, apimančias chemiją, biologiją, fiziką, matematiką, geografiją, informacines technologijas ir net etnokultūrą.

Konkursas Kalnėnų aštuntokams buvo labai sėkmingas, trys prizinės vietos, diplomai, gausios organizatorių dovanos.

Labiausiai pasisekė ir I vietą tarp aštuntokų laimėjo komanda, kurioje dirbo Deividas Jucius (8c kl.)! Martynas Šaulys (8d kl.) su savo komanda tarp 8 kl. mokinių užėmė II vietą! Komanda, kurioje dirbo Lukas Bigelis (8c kl.), pelnė III vietą!

Rytis Paulauskas (8b kl.) apdovanotas padėkos raštu. Džiaugiamės ir didžiuojamės savo mokiniais. Nuoširdžiai dėkojame chemijos mokytojai Snieguolei Vitkevičienei.

Tikra tiesa, kad trumpinyje STEAM užkoduoti svarbūs žodžiai – SĖKMĖ, TOBULĖJIMAS, EMOCIJOS, ATRADIMAI, MOTYVACIJA.

9 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien