Mažeikių Kalnėnų progimnazija

2021 18 spalio

Spalio 15 d. Kalnėnų progimnazijos 5–6 kl. mokiniai dalyvavo projekto „Sportas būtinas visiems“ šventėje. Jos metu organizuotose varžybose progimnazistai laimėjo net keturias prizines vietas.

I vietą mergaičių smiginio varžybose laimėjo Emilija Sidabraitė (5d kl.).

I vietą futbolo varžybose iškovojo Gabrielius Aganin (6d kl.), Gvidas Vilimas (6d kl.), Arestas Kontrimas (6d kl.), Faustas Brazdauskas (5d kl.), Jokūbas Bubliauskas (5d kl.), Nedas Žvirždinas (5b kl.), Modestas Skirzgilas (5b kl.).

I vietą berniukų rankų lenkimo varžybose užėmė Vilius Šurila (6a kl.), II vietą – Benas Brazdauskas (6c kl.), III vietą – Aronas Velikonis (6c kl.).

Laimėtojams įteikti diplomai, o futbolo komandai – čempionų taurė. Sveikiname nugalėtojus ir jų fizinio ugdymo mokytojus: Birutę Pėčelienę, Vilmą Liupšienę ir Renatą Kateivą!