2021 14 gegužės

Gegužės 7-ąją minima spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, nes, kaip žinia, kadais buvo varžomas lietuviškas žodis, kalba, knygų leidyba, spauda. Ta proga savo žinias pasitikrinti bei su kitais pasivaržyti gegužės 11 dieną nusprendė mūsų, Kalnėnų progimnazijos, 6a klasės mokinai. Jie dalyvavo Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos „Facebook“ paskyroje surengtame respublikiniame šeštų klasių mokinių protų mūšyje „Knygelės pačios bylo…“. 6a klasės mokiniams teko prisiminti, kad žodis telkia tautą, lavina vaizduotę, sukuria bendrą tėvynės, jos gamtos, praeities paveikslą, kad žodis – Lietuvos praeitis ir ateitis. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos šeštokai užėmė dvi prizines vietas: I vietą užėmė Nikolė Anna Tepliakovė, II – Ignas Jagminas. Mokytoja Edita Jagminienė.