Mažeikių Kalnėnų progimnazija


2023 28 spalio
Veiklos

ŠIURPNAKTIS KALNĖNŲ PROGIMNAZIJOJE

Spalio 26–27 dienomis, prieš rudens atostogas, pradinių klasių mokiniai, padedami vyresniųjų klasių mokinių ir jų mokytojų, anglų kalbos pamokose sužinojo apie Heloviną (Šiurpnaktį), pagrindinius jo simbolius, žaidė žaidimus šia tema.

Spalio 26 d.  antros klasės mokinai kartu su anglų kalbos mokytoja Jovita Beniušyte-Skeriene ruošėsi Helovinui nuo pat ankstaus ryto. Kabinete atsidarė Helovino dirbtuvėlės!  Į pamoką atskubėję antrokai rado neįprastą vaizdą: suolus, papuoštus darbui grupėse  Helovino tema. Mokiniai nieko nelaukdami pasiskirstė į tris grupes ir kibo į darbą. Kiekviena grupė atliko užduotis, piešė šiurpius veidukus moliūgais virtusiems mandarinams, stebėjo per televizoriaus ekraną Helovino abėcėlę ir taip turtino savo žodyną naujais žodžiais, gamino šiurpios šventės simbolį – vaiduokliukus, spalvino Helovino tema.

Spalio 27 d.  vyresniųjų klasių mokiniai  Darija Grigutytė, Matas Altmanas, Saulė Beniušytė, Denisa Gedminaitė, Mantvydas Kukanauza  (7e klasė, mokytoja O. Pileckienė),  Ugnė Dulinskytė, Kotryna Antanavičiūtė, Domas Mikalauskas  (8c klasė, mokytoja R. Stonkuvienė), Austėja Drungilaitė, Urtė Butkutė, Milana Mikaitė  (6d klasė, mokytoja J. Slančiauskienė),  Smiltė Švažaitė, Amanda Petrauskaitė, Domantas Martinaitis (8d klasė, mokytoja D. Valantė) vedė pamokas trečių klasių mokiniams, kuriose buvo šiurpinančiai įdomu ne tik sužinoti,  kas yra būdinga šiai šventei, bet ir išbandyti save įvairiose smagiose užduotyse, žaidimuose. Tiek maži, tiek dideli po tokių anglų kalbos pamokų jautėsi puikiai.

53 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien