2021 26 vasario
Pasiekimai

2020 m. pavasarį, prasidėjus nuotoliniam mokymui, mūsų mokyklos 6 a ir 6 c klasės (šiųmetinės 7 a ir 7 c) nusprendė dalyvauti RESPUBLIKINIO NEFORMALAUS SOCIALINIŲ EMOCINIŲ KOMPETENCIJŲ UGDYMO TURNYRE „REALU TAPTI NEREALIAIS“. II turnyro etapui dalyviai turėjo sukurti kūrybinį darbą „Mano nereali klasė“. Jame turėjo atsispindėti klasės narių originalumas, išskirtinumas, individualumas, išryškėti komandos pavadinimas ir esminiai bruožai. Abiejų klasių sukurti kūrybiniai darbai (filmukai) komisijos buvo atrinkti kaip vieni iš geriausių, todėl klasės buvo pakviestos dalyvauti III turnyro etape Lietuvos vaikų ir jaunimo centre Vilniuje, deja, dėl karantino šis turnyras buvo atšauktas. Šiais metais gavome diplomus, todėl norime padėkoti klasių mokiniams bei jų vadovėms I. Durčaitei ir R. Lupeikienei, kurios paskatino ir suteikė mokiniams metodinę pagalbą, padėjo klasėms pasirengti turnyrui.