2022 14 sausio
Mažeikių Kalnėnų progimnazijos 5-ų klasių mokiniai dalyvavo Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinės grupės (mokytojos Edita Jagminienė, Liudmila Andrijauskienė, Daiva Misevičienė, Loreta Gedvilienė) organizuotame rašinių konkurse „Mano augintinis“. Mokiniai nuoširdžiai ir jausmingai aprašė ne tik savo augintinių išvaizdą, veislių ypatumus, bet ir jų išdaigas bei nuotykius. Vaikų numylėtiniai – katinai ir šunys, kurie yra ištikimiausi draugai, paslapčių saugotojai ir guodėjai.
Sveikiname konkurso nugalėtojus! I vietą užėmė Augustė Klemenytė (5a klasė), II vietą – Klaudija Pleinytė (5c klasė) ir Karilė Brazdauskaitė (5d klasė), III vietą – Saulė Grinkevičiūtė (5b klasė) ir Danielius Paulauskas (5e klasė).