2023 9 gegužės

„PROTŲ MŪŠIS“ – 4 KLASĖS

Gegužės 9 dieną į Kalnėnų progimnaziją sugūžėjo didelis ketvirtokų būrys iš Mažeikių „Vyturio“, „Žiburėlio“ pradinių mokyklų, Pavasario, Senamiesčio bei „Ventos“  progimnazijų. Jie dalyvavo akademinių žinių konkurse „Protų mūšis“ ir varžėsi dėl pagrindinio prizo – Pelėdos statulėlės. Šio konkurso tikslas – ugdyti kūrybingą, socialiai atsakingą, mąstančią asmenybę, skatinti inovatyvumą bei bendradarbiavimą.

Konkursą sudarė trys turai ir atskira kapitono užduotis. Mokiniai parodė, kad turi daug matematikos, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo žinių. Puikiai atpažįsta ne tik Lietuvos, bet ir visos Europos įžymias vietas. Komandų kapitonai kūrybiškai įveikė jiems skirtas užduotis.

Konkurse geriausiai sekėsi „Vyturio“ pradinės mokyklos komandai, ji laimėjo pagrindinį prizą – Pelėdos statulėlę; II vietą iškovojo mokyklos šeimininkai – Kalnėnų progimnazijos 4a klasės komanda , III vietą laimėjo „Žiburėlio“ pradinės mokyklos komanda; IV vietą pasidalijo dvi komandos – „Ventos“ ir Senamiesčio progimanzijų ketvirtokai; V vieta atiteko Pavasario progimnazijos komandai.

Mokytojoms teliko džiaugtis ir didžiuotis savo auklėtiniais. Ačiū visoms komandoms. Iki kitų metų!