2023 24 balandžio
Veiklos

Balandžio 20 dieną progimnazijos ketvirtokai dalyvavo akademinių žinių konkurse „Protų mūšis“ (renginį organizavo mokytojos Dalia Tamošauskienė ir Zita Savickienė). Šio konkurso tikslas – ugdyti kūrybingą, socialiai atsakingą, mąstančią asmenybę bei ugdyti mokinių kompetencijas.

Keturios komandos varžėsi dėl pagrindinio prizo, mokslo simbolio – pelėdos. Trijuose žaidimo turuose mokiniai rėmėsi savo žiniomis iš pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos ir matematikos. Neakivaizdžiai keliavo po Lietuvą ir įvardijo objektus bei vietoves. Kad mes gyvename Žemaitijoje, žinome visi, tačiau, ar visi mokame kalbėti žemaitiškai? Kapitonų laukė užduotis – žemaičių tarmės žodžius išversti į bendrinę kalbą. Šaunuoliai, kapitonai, jiems puikiai pavyko.

Geriausiai sekėsi 4a klasės komandai, jų mokytoja Dalia Senkuvienė. Sveikiname nugalėtojus ir linkime visiems ketvirtokams sėkmės penktoje klasėje.