Mažeikių Kalnėnų progimnazija


2023 24 spalio
Veiklos

Mūsų progimnazijos 7d klasės mokiniai (mokytoja Daiva Misevičienė) dalyvauja Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos inicijuotame projekte „Visi po viena saule“, kuriuo siekiama prisidėti prie ukrainiečių moksleivių sklandesnės integracijos Lietuvoje, ugdyti kūrybinę saviraišką, dalyvaujant kūrybinėse ir edukacinėse veiklose su profesionaliais kūrėjais.

Rugsėjo mėnesį septintokai dalyvavo dviejose nuotolinėse kūrybinio rašymo dirbtuvėse su rašytoja Igne Zarambaite ir ukrainiečių integracijos centro „Malva“ viena iš įkūrėjų Žana Tolstikova, rašė laiškus nepažįstamam susirašinėjimo draugui.

O spalio 19 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale vyko muzikinė karaokės edukacija „Išgirsk savo balsą“ su KITAVA grupės atlikėja, dainų autore Rasa Stoškuviene. Be mūsų septintokų edukacijoje dalyvavo Šiaulių „Santarvės“ gimnazijos ir Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokiniai. Energingoji Rasa Stoškuvienė projekto dalyvius įtraukė į diskusiją, kas smagiausia ir baisiausia būnant scenoje, ragino atrasti savo balsą, drąsino kartu dainuoti KITAVOS dainą „Esame kartu“, kurios vieną posmą visi atliko ukrainietiškai, nes renginyje dalyvavo ir mokiniai ukrainiečiai.

Džiaugiamės, kad projektas tęsiasi ir mokinių laukia kitos įdomios pažintys ir edukacijos.154 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien