2021 9 gruodžio

Kalnėnų progimnazija puikiai pasirodė pirmajame projekto „Mokyklos eina“ (su mobiliąją programėle Walk15) etape, patekome tarp 60-ties geriausiųjų (užėmėme 18-ąją vietą).

Projektas tęsiasi.

Dabar projekto dalyviai programėlėje „Walk15“ turi registruotis iš naujo ir įveikti savus iššūkius. Mobiliosios programėlės „Walk15“ tikslas – įkvėpti Jus eiti kiekvieną dieną. Atraskite gražiausias trasas, dalyvaukite žingsnių iššūkyje, laimėkite asmeninius prizus, garsinkite Mažeikių Kalnėnų progimnazijos vardą. Nereikalaukite iš savęs daug, išbandykite minėtą programėlę, nugalėkite save, eikite kartu su šeima, draugais – nuotaika pastebimai gerės. Parsisiųskite programėlę, o jeigu ją jau turite, prisiregistruokite iš naujo jau dabar. Prisijungimo instrukcija pridedama.

Sveikiname Žygimantą Niderį (6c kl. mokinį) ir fizinio ugdymo mokytoją Renatą Kateivą, tapusiais lapkričio mėnesio ėjikais ir gavusiais projekto organizatorių diplomus.

Didžiuojamės ir lygiuojamės!

Instrukcija>