2022 25 lapkričio
STEAM

Lapkričio 17 dieną mūsų progimnazijos 8a ir 8d klasių mokiniai su klasių vadovėmis Edita Jagminiene ir Gražina Drąsutiene vyko į LR Seimą. Valdžios rūmuose labai maloniai mus sutiko Seimo narė Laima Nagienė. Ji padėjo įgyvendinti šią išvyką, todėl esame labai dėkingi. Seimo narė aktyviai atsakė į rūpimus klausimus, papasakojo apie darbo specifiką Seime.

Šios ekskursijos tikslas buvo supažindinti mokinius su Lietuvos Respublikos aukščiausia valdžia, jos istorija. Mokiniai aplankė trejus rūmus ir visuose atrado sau kažką ypatingo. Visų pirma, jie buvo istorinėje Kovo 11-osios salėje, kurioje prieš 30 metų vyko reikšmingi įvykiai Lietuvos valstybei, pagrindinėje salėje turėjo galimybę paanalizuoti, kaip vyksta posėdžiai, pabuvojo ir salėje, kurioje vyksta tarptautiniai pokalbiai. Ši ekskursija buvo turininga ir produktyvi. Daugelis turėjo galimybę pirmą kartą pabendrauti su Seimo nariais, giliau pažvelgti į mūsų valstybės valdymo peripetijas.

24 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien