2019 11 rugsėjo
Veiklos

Progimnazijoje apsilankė Telšių vyskupas

Rugsėjo 11 diena tapo ypatinga diena Kalnėnų progimnazijos bendruomenei. Progimnazijoje apsilankė Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas, lydimas vyskupijos kanclerio Haroldo Šneideraičio ir Mažeikių Šv.Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebono Gintaro Lengvino ir mokyklos kapeliono vikaro Klemenso Jaramino. Atvykusį vyskupą pasitiko progimnazijos direktorė Regina Arbatauskienė, mokytojai, mokiniai ir tėveliai. Vyskupas pasveikino gausiai susirinkusią bendruomenę ir pašventino Kalnėnų progimnaziją. Susitikimo pradžioje salėje visus susirinkusius sujungė giesmė „Jėzus Kristus mano viltis”, kuri nuramino ir nuteikė maloniam susitikimui.

Vyskupas mokyklos bendruomenei pasakojo apie tikėjimo ir proto įtaką žmogaus gyvenimui. Kalba buvo skirta visiems, kurie tiki Dievo galia. Pamokslo pabaigoje mokyklos prezidentės Austėjos Kuprytės rankose buvo dėžutė su klausimais, į kuriuos vyskupas mielai atsakė.

Padėkos žodžius tarė Mažeikių rajono administracijos direktorė Laima Nagienė, į susirinkusiuosius kreipėsi ir mokyklos kapelionas vikaras Klemensas Jaraminas: „Kalnėnų progimnazija verčia naują savo istorijos puslapį. Visi kartu piešiame naują mokyklos simbolinę paukštę, kuriai, mūsų džiaugsmui, sparnus suteikė susitikimas su vyskupu. O širdyje vis nešiojame svajonę atidaryti katalikišką klasę“.

Kalnėnų progimnazijos direktorė Regina Arbatauskienė padėkojo vyskupui už apsilankymą, palinkėjo tvirtybės ir išminties tarnaujant žmonėms ir aukojant save jų dvasiai stiprinti. Anot vyskupo Kęstučio Kėvalo, auginti ir nuolat atnaujinti tikėjimą yra iššūkis kiekvienam iš mūsų. Todėl Dievas kviečia mus į bendrystę ir kviečia ne tik mokytis, bet visų pirma išmokti dalintis tomis dovanomis, kuriomis Jis mus apdovanoja.

100 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien