2021 16 birželio
Veiklos

Birželio 16 d. Kalnėnų progimnazijoje – paskutinė mokslo metų diena pradinukams ir priešmokyklinės grupės vaikams. Ketvirtokams įteikti pradinio ugdymo baigimo pažymėjimai. Šventėje persipynė susikaupimas, mažųjų jaudulys ir džiaugsmas, tėvelių ir progimnazijos direktorės R. Arbatauskienės  sveikinimai. Mokiniai ir tėveliai nuoširdų AČIŪ tarė savo mokytojoms Linai Čikeliovienei, Larisai Rimiškienei, Reginai Jazdauskienei, Jolantai Budrienei bei visai mokyklos bendruomenei. Savo mokinius sveikino ir jų mokytojos, kurios linkėjo sėkmės, drąsos ir stiprybės penktoje klasėje, darniai įsilieti į vyresnėlių gretas. Ketvirtokams pavyko įrodyti, kad jie verti pradinės mokyklos baigimo pažymėjimų – jie šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius.  Linkime visiems skrieti į vasarą, pasitikti naujų ir neišmėgintų iššūkių!