2023 31 gegužės

Gegužės 17 dieną 3c (mokytoja Dalia Tamošauskienė) ir 4a (mokytoja Dalia Senkuvienė) klasės mokiniams ugdymas vyko netradicinėje aplinkoje. Mokiniai aplankė Kauno IX fortą, Tado Ivanausko zoologijos muziejų, Vytauto Didžiojo karo muziejų, Kauno pilį. Išvykos metu mokiniai mokėsi kultūringo bendravimo, tolerancijos, susipažino su Lietuvos istorija, įgijo daug žinių apie Lietuvos krašto pilis, sužinojo, kas yra koklis, kokias gražias koklines krosnis turėjo miestiečiai. Itin įsimintina tai, kad, Kauno pilyje vykusiose kūrybinėse dirbtuvėse, vaikai patys išbandė viduramžių amatininko profesiją ir iš molio nusilipdė suvenyrinį koklinės krosnies fragmentą, jį dekoravo. Įspūdžiai ir įgyta patirtis išliks ilgai.