2022 24 sausio
Informacija

2022 m. sausio 17, 18, 20 dienomis 6ؘ–8 klasių mokiniams buvo organizuota prevencinė paskaita „Nepilnamečių teisinė atsakomybė“. Nuotoliniu būdu paskaitas vedė Telšių apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus  bendruomenės pareigūnai Audronė Jurdonaitė ir Remigijus Stonkus. Šia prevencine paskaita buvo siekiama ugdyti nepilnamečių teisinę atsakomybę, savimonę ir suvokimą, kad jie turi ne tik savo teises, tačiau ir pareigas bei atsakomybes.

Progimnazijos mokiniai buvo supažindinti su nepilnamečių atsakomybes reglamentuojančiais teisės aktais, Lietuvoje vyraujančiais nepilnamečių teisės pažeidimais, administracinės ir baudžiamosios atsakomybės ypatumais, vartojant psichoaktyviąsias medžiagas, tabaką, elektronines cigaretes, alkoholinius gėrimus, smurto ir patyčių, vagystės atvejus ir kt. Dar kartą mokiniai prisiminė saugaus eismo kelyje reikalavimus važiuojant paspirtukais.

Dėkojame bendruomenės pareigūnams Audronei Jurdonaitei ir Remigijui Stonkui už naudingą paskaitą mokiniams.