2019 4 spalio

Spalio 3 d. Kalnėnų progimnazijoje  tradiciškai buvo paminėta Mokytojų diena. Tą rytą, vos tik peržengę mokyklos slenkstį, mokytojai buvo pasitikti  neįprastomis gėlėmis, pagamintomis Etnokultūros būrelio mokinių ir plunksnomis, kurias kūrė mokinių atstovybės nariai. Klasių auklėtojos rado klasėje staigmeną, nuoširdžius palinkėjimus ir gėlių puokštes.
Koncerto  metu skambėjo muzika ir specialiai jiems, mylimiems mokytojams, skirtos dainos. Šokis apjungė visus –  ir mokytojus, ir mokinius. Renginio metu  apdovanoti mokytojai už 2018-2019 m.m. mokinių pasiekimus. Aštuntotai dėkojo mokytojams ir vaišino rudeniškomis vaišėmis.
Mokytojų  diena –  tai diena , leidžianti pajusti savo darbo prasmę, pažvelgti į rytojų, pamąstyti apie tai, kokie bus mokiniai ryt ar po daugelio metų. Be mokytojų kilnaus darbo pasaulis būtų  ne toks gražus, turtingas ir padorus. Mokytojai – mylintys, rūpestingi, išmintingi bei kantrūs – buvo, yra ir visuomet bus reikalingi.

Spalio 4 dieną Kalnėnų progimnazijos mokytojų bendruomenė lankėsi Kėdainiuose. Ekskursijos metu vaikščiojome ir apžiūrėjome Kėdainių senamiestį – valstybės saugomos urbanistikos paminklą, vieną iš septynių išlikusių senamiesčių  Lietuvoje. Čia pamatėme senąjį gatvių tinklą, kunigaikščių Radvilų evangelikų reformatų bažnyčią ir kitus vertingiausius objektus. Kelionė tęsėsi restorane „Grėjaus namas“,  kur ragavome „Radvilų troškinį“, pagamintą pagal Lietuvos didžiosios kunigaikštystės laikų receptą.

Kelionės metu patirti įspūdžiai virto puikiais prisiminimais. O prisiminimai – nuostabi paskata bendruomenei nesustoti vietoje, keliauti, domėtis ir kaupti informaciją apie mūsų šalį.