Mažeikių Kalnėnų progimnazija


2023 9 spalio
Informacija

Mokytojų diena ypatinga. Dauguma nori pasveikinti savo mokytoją ar mokytojus, paminėti juos geru žodžiu, nudžiuginti netikėtu apsilankymu ar brūkštelėtu laiškeliu. Ir šiais metais mokiniai maloniai nustebino pedagogus, kūrė jautrias dėkingumo akimirkas.

Ačiū originalią kompoziciją sukūrusiems mokiniams ir mokytojams Jadvygai Martinkienei ir Stasiui Pauliukui; už mielą staigmeną dėkojame Mokinių atstovybei.

Mažeikių kultūros centre spalio 6-ąją vykusiame renginyje apdovanoti penki Kalnėnų progimnazijos mokytojai. Mažeikių rajono savivaldybės merės Rūtos Matulaitienės padėkos už ypatingus mokinių pasiekimus įteiktos geografijos mokytojai Diana Baranovienei ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai metodininkei Edita Jagminienei. Už progimnazijos vardo garsinimą Lietuvos Respublikos Seimo narės Laimos Nagienės padėkos skirtos pradinių klasių mokytojai metodininkei Vidai Daugėnienei, fizinio ugdymo mokytojai metodininkei Vilmai Liupšienei ir fizinio ugdymo mokytojui metodininkui Renatui Kateivai. Nuoširdžiai sveikiname ir džiaugiamės!

Mieli Mokytojai, stiprybės, kantrybės ir ištvermės dirbant ypatingą darbą.178 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien