2019 27 kovo

Kovo 22 dieną mokykloje vyko renginys „Mokyklos talentai“. Į konkursą užsiregistravo 16 dalyvių – 1-8-ų klasių mokinių, kurie tiki ir pasitiki savo gabumais. Mokiniai demonstravo įvairius talentus ir maloniai stebino tiek komisiją, tiek visus susirinkusiuosius.
Dvi I vietos skirtos 3a klasės mokinei Emilijai Rapalaitei, atlikusiai dainelę apie laimę ir 1b klasės pramoginių šokių poroms Mangirdui Mažūnai ir Lukai Paulauskaitei bei Gustui Idzeliui ir Godai Jaremčiukaitei. Jie pašoko šokį ,,Čia čia“.
Dvi II vietos skirtos 2c klasės mokinei Kamilai Semezenko, Kamila kanklėmis atliko lietuvių liaudies dainą „Tek saulelė“ ir 8b klasės mokiniui Arnoldui Ramanauskiui, atlikusiam dainą „What a wonderful world“.
Dvi III vietos atiteko 5a klasės mokinei Smiltei Saltonaitei, pagriežusiai smuiku kūrinį „Sheherazade“ ir 6d klasės mokinei Majai Kaminskaitei už šokį „Riba“.
Mokiniams buvo suteikta unikali galimybė parodyti savo talentą, atskleisti kūrybiškumą.