2021 23 balandžio

Nors pavasaris dar miega pumpuruos, pavasario šauksmas širdį kutena, o progimnazijoje pučia prasmingų veiklų vėjai. Kaip ir kasmet mūsų mokykloje vyko nuo 2011 metų metodinės tarybos organizuojamas akademinis 5–8 klasių mokinių konkursas „Mokyklos lyderiai 2021“. Šįkart konkursas vyko nuotoliniu būdu balandžio 13 ir 15 dienomis.
Kiekvienai klasei atstovavo 5 mokinių komanda, kuri atliko įvairių mokomųjų dalykų užduotis. Geriausiai šiemet sekėsi 7c klasės komandai, kuri ir pelnė „Mokyklos lyderių“ vardą bei pereinamąjį prizą, mokslo simbolį – pelėdą.
I–III vietas užėmė: 6c klasė, 8d klasė, 5c klasė.
Nuoširdžiai džiaugiamės komandų pasiekimais tarpklasiniame žinių konkurse, sveikiname komandas ir jų klasių vadoves: Ramintą Lupeikienę, Raimondą Stonkuvienę, Violetą Semčenkienę, Loretą Gedvilienę.